Aktualności: Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia do dyskusji!

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ogłoszenia / Aranżowanie i projektowanie wnętrz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Franek dnia 17 Kwiecień, 2018, 12:45:19 »
Zachęcamy do zlecenia profesjonalistom aranżowania i projektowania wnętrz - to najlepszy sposób, aby w pełni wykorzystać potencjał wnętrza i stworzyć nieszablonową przestrzeń. Doświadczony architekt wnętrz zaproponuje ciekawe rozwiązania, ciekawe wzory i faktury a ponadto często ma możliwość wykonania mebli na wymiar, które jeszcze bardziej będą pasować do wnętrza. Ja korzystam z camiDecor i serdecznie polecam.
2
Ogłoszenia / Kasy fiskalne dla małych i średnich przedsiębiorstw
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GraszkaBenc dnia 13 Kwiecień, 2018, 11:20:37 »
Osoby szukające kasy fiskalnej do prowadzenia swojego małego lub średniego biznesu skorzystać mogą z oferty fikalne-kasy.com to firma specjalizująca się w proponowaniu klientom oryginalnych klas ACLAS. Wysoka jakość produktów oraz możliwość skorzystania z wsparcia serwisowego sprawia, że korzystanie z oferty firmy jest niezwykle wygodne. Zapraszamy do zapoznania się z działalnością marki.
3
Ogłoszenia / Obozy dla dzieci
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Puszek dnia 10 Kwiecień, 2018, 14:48:22 »
Polecam wam zapoznać się z ofertą obozów dla dzieci i wysłać swoje pociechy na jakiś tematyczny obóz, który je zainteresuje. Obecnie jest tego bardzo dużo na rynku i każdy może wybrać dla siebie coś ciekawego. Ja polecam zapoznać się z obozami konnymi, surfingowymi czy tenisowymi. Doskonała rozrywka dla dzieci.
4
Aktualności z Wrocławia / Odp: Wszywki alkoholowe we Wrocławiu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GraszkaBenc dnia 10 Kwiecień, 2018, 13:05:13 »
Mój tato zdecydował się na zabieg w oddziale Naszej Grupy Medycznej we Wrocławiu. Od tamtej pory ani razu nie sięgnął po alkohol. W końcu może bawić się ze swoimi wnukami  :)
http://leczenieuzaleznien24.pl/wroclaw/esperal/  Polecam!
5
Ogłoszenia / Przegrywanie filmów 8 mm i kaset VHS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eMKa88 dnia 09 Kwiecień, 2018, 15:37:24 »
Najlepszym sposobem na zachowanie swoich wspomnień w dobrym stanie jest przegranie filmów 8 mm i kaset VHS na nowoczesne cyfrowe nośniki. Jest to możliwe dzięki ofercie firm specjalizujących się w działalności tego typu. Ostatnio odkryłam usługi firmy, która świadczy profesjonalną pomoc tego rodzaju i chętnie z niej skorzystałam, ciesząc się że po latach stare filmy jeszcze nie uległy zniszczeniu. Znajoma mówiła, że ona po prostu wyrzuciła stare filmy. A jak jest z wami - zachowujecie wspomnienia czy wolicie się ich pozbyć?
6
O wszystkim i o niczym / Odp: Alkoholowy problem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GraszkaBenc dnia 05 Kwiecień, 2018, 13:42:16 »
Alkoholizm to ciężka sprawa. Zwłaszcza jeśli walczy się z tym w pojedynkę. Najlepszym rozwiązaniem są chyba wszywki. Polecam skorzystać z usług - http://esperal.wroclaw.pl/. Pomogli mojemu przyjacielowi wyjść z nałogu ;)
7
Ogłoszenia / Kariera aktorska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eMKa88 dnia 04 Kwiecień, 2018, 10:22:28 »
Hej, mam już trochę doświadczenia w grze aktorskiej i zastanawiam się co dalej. Czy wybranie agencji aktorskiej i nawiązanie z nią współpracy jest dobrym pomysłem? :)
8
O wszystkim i o niczym / Odp: Zabawki dla 4-5 latków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Franek dnia 03 Kwiecień, 2018, 13:44:27 »
Polecam korzystanie z oferty profesjonalnych sklepów, które oferują bogaty  wybór edukacyjnych i rozwijających dziecko zabawek. Oferta tego sklepu zwykle spełnia moje oczekiwania jeżeli idzie o dzieci w wieku 4-5 lat.
9
O wszystkim i o niczym / Zabawki dla 4-5 latków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Puszek dnia 03 Kwiecień, 2018, 13:42:50 »
Jakie zabawki dla dzieci w tym wieku proponujecie/
10
O wszystkim i o niczym / Odp: Co można przeszczepić?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Puszek dnia 03 Kwiecień, 2018, 13:42:23 »
W przypadku niektórych osób to by się przydał przeszczep mózgu :)
A przeszczep tłuszczu to nic innego jak usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z jednej części ciała i umieszczenie go w innej, np. z pośladków do biustu.
Strony: [1] 2 3 ... 10