Aktualności: Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia do dyskusji!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Anna80

Strony: [1]
1
Ogłoszenia / Artykuły plastyczne
« dnia: 20 Sierpień, 2018, 14:56:05 »
Rozpoczynając przygodę z kaligrafią i decoupage nie miałam pojęcia gdzie kupować produkty profesjonalne. Obecnie znam już sklep Maluje.pl, którego bogata oferta umożliwia zakup zarówno produktów profesjonalnych, jak i amatorskich. Bogaty wybór asortymentu, sprawia, że zawsze znajduję dla siebie ciekawe produkty, czy to stalówki czy tusze.

2
Ogłoszenia / Gdzie na wakacje - najlepsze kierunki
« dnia: 26 Lipiec, 2018, 10:28:16 »
Czy dalej prym wiodą zagraniczne kraje czy jednak coraz chętniej decydujemy się na zwiedzanie Polski? Jak to z wami jest? Ja w tym roku postawiłam na Morze Bałtyckie - jedziemy do Ostrowa do domków letniskowych, wolę taką opcję niż hotel, bo on mocno ogranicza nasze możliwości jeżeli chodzi o spędzanie czasu.

3
O wszystkim i o niczym / Jak udekorować wnętrze?
« dnia: 19 Czerwiec, 2018, 10:57:57 »
Pewnie nie raz i nie dwa zastanawialiście się jakie dodatki dobrać do wnętrza, aby nabrało ono klimatycznego i estetycznego charakteru? Ja sama często miałam ten problem, później znalazłam sklep Colormint i problemy się skończyły. Bogaty wybór plakatów na ścianę oraz obrazów drukowanych na płótnie.

4
Ogłoszenia / Usługi porządkowe
« dnia: 22 Sierpień, 2017, 14:39:46 »
Samodzielne sprzątanie miejsca pracy może być irytujące i zajmować dużo czasu pracownikom biurowym. Aby uniknąć sytuacji, gdy pracownicy biura nie garną się do sprzątania warto wybrać możliwość zlecenia pracy porządkowych profesjonalnej firmie.

5
Ogłoszenia / Usługi dźwigowe
« dnia: 21 Sierpień, 2017, 10:16:23 »
Witajcie, czy ktoś jest wstanie się wypowiedzieć na temat firmy Dźwigi PM? Potrzebuję skorzystać ze sprawdzonego specjalisty i nie wiem jak wygląda współpraca z tą firmą? Będę wdzięczna za polecenie.

Strony: [1]