Aktualności: Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia do dyskusji!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - eMKa88

Strony: [1]
1
Ogłoszenia / Książki dla dzieci
« dnia: 29 Sierpień, 2018, 11:00:04 »
Nie wiem czy jeszcze korzystanie z książek dla dzieci i też jest też wymierająca forma spędzania czasu, ale chcę wam polecić czytanie z dzieckiem bajek. W moim przypadku czytamy bajki anglojęzyczne, żeby dziecko uczyło się też obcego języka od najmłodszych lat - przyznaję, że także ja poznaję nowe słowa podczas takiego wspólnego czytania. Nasze ulubione pozycje to Peep inside, które pokazują życie zwierząt w różnych środowiskach :) A wy, jakie pozycje książkowe czytanie z waszymi pociechami?

2
Ogłoszenia / Przegrywanie filmów 8 mm i kaset VHS
« dnia: 09 Kwiecień, 2018, 15:37:24 »
Najlepszym sposobem na zachowanie swoich wspomnień w dobrym stanie jest przegranie filmów 8 mm i kaset VHS na nowoczesne cyfrowe nośniki. Jest to możliwe dzięki ofercie firm specjalizujących się w działalności tego typu. Ostatnio odkryłam usługi firmy, która świadczy profesjonalną pomoc tego rodzaju i chętnie z niej skorzystałam, ciesząc się że po latach stare filmy jeszcze nie uległy zniszczeniu. Znajoma mówiła, że ona po prostu wyrzuciła stare filmy. A jak jest z wami - zachowujecie wspomnienia czy wolicie się ich pozbyć?

3
Ogłoszenia / Kariera aktorska
« dnia: 04 Kwiecień, 2018, 10:22:28 »
Hej, mam już trochę doświadczenia w grze aktorskiej i zastanawiam się co dalej. Czy wybranie agencji aktorskiej i nawiązanie z nią współpracy jest dobrym pomysłem? :)

4
O wszystkim i o niczym / Kosiarki - jak wybrać?
« dnia: 21 Sierpień, 2017, 09:08:23 »
Czym się kierować wybierając kosiarkę? Zastawiam się na wybraniem kosiarki spalinowej a elektrycznej, która jest lepsza? Czy ma na to wpływ wielkość działki? Moja działka ma 1000 metrów i nie wiem jaką kosiarkę wybrać.

5
Ogłoszenia / Odp: Problem z wypadającymi włosami
« dnia: 07 Marzec, 2017, 11:26:21 »
Jeżeli szukasz najlepszego sposobu na umawianie się na spotkania do fryzjerów to warto korzystać z portalu: urodaportal.pl - umożliwia on bardzo wygodne i szybkie umawianie się do fryzjerów i innych gabinetów kosmetycznych. Jak szybko muszę umówić się do fryzjera to klikam w ten portal i raz, dwa się umawiam na wizytę.

6
Krzyki / Odp: Wieża ciśnień
« dnia: 28 Luty, 2017, 12:44:14 »
Podobno tak :) Koleżanka z pracy była i mówiła że jedzenie jest smaczne chociaż ceny są odrobinę zawyżone.

7
Krzyki / Odp: Miejsca do spacerów
« dnia: 28 Luty, 2017, 12:36:34 »
Ja też uwielbiam parki :) We Wrocławiu jest ich kilka i wszystkie są piękne :)

8
Praca we Wrocławiu / Odp: PRR Media Krzysztof Kujawiński
« dnia: 28 Luty, 2017, 12:27:31 »
Bierz w ciemno, praca jest spoko. Tylko maruderom się nie podoba, bo nie chce się im pracować, a dziwią się że kasy nie mają ;) Tu działa zasada: ile przepracujesz tyle masz kasy.

Strony: [1]