Aktualności: Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia do dyskusji!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kari

Strony: [1]
1
O wszystkim i o niczym / wynajem samochodów
« dnia: 04 Grudzień, 2016, 15:01:16 »
Gdyby ktoś wybierał się do Wawy i potrzebował wynająć samochód, to wynajem samochodów warszawa http://wip.org.pl/ będzie dobrym wyborem ze względu na korzystne ceny, ale także warunki wynajmu.

2
O wszystkim i o niczym / Łeba noclegi
« dnia: 06 Czerwiec, 2016, 00:58:31 »
Macie już dokładne plany wakacyjne? Ja wyjeżdżam do Łeby na prawie dwa tygodnie, tak na przełomie czerwca i lipca. Znalazłam bardzo ciekawą ofertę Łeba noclegi w niskiej dość cenie, więc po prostu warto skorzystać. Tym bardziej, że Łeba jest niezwykle urokliwa.

3
O wszystkim i o niczym / hurtownia tapicerska
« dnia: 07 Kwiecień, 2016, 21:49:56 »
Meble tapicerowane wymagają od czasu do czasu renowacji. Można oddać je do tapicera, ale można także dokonać wyboru materiału obiciowego w http://hurtownia-akces.pl/ i albo spróbować nawet samodzielnie coś zmienić albo wtedy poprosić tapicera o pomoc w obszyciu.

4
O wszystkim i o niczym / serwis agd
« dnia: 07 Kwiecień, 2016, 21:46:10 »
Firma PERFEKT Serwis AGD pana Arka Migasa http://serwisagd.wroclaw.pl/ specjalizuje się w naprawie sprzętu AGD i to bez względu na markę. Zanim podejmie się naprawy, to dokonuje bezpłatnej wyceny, więc wcześniej mamy świadomość kosztów, co pozwala podjąć właściwą decyzję czy opłaca się dany sprzęt naprawiać. Bardzo rzetelnie i fachowo.

5
O wszystkim i o niczym / psycholog Wrocław
« dnia: 02 Luty, 2016, 14:35:44 »
Trudna sytuacja życiowa, strata kogoś bliskiego, utrata pracy, nadmiar stresu i jeszcze wiele innych powodów może prowadzić do depresji, obniżonej samooceny, braku motywacji do jakichkolwiek działań. Czasami trudno sobie samodzielnie poradzić i wtedy pomoc psychologa jest po prostu niezbędna. We Wrocławiu na Podwalu ma swój gabinet przyjmuje pani Dagmara Woja http://dagmarawoja.pl/ która gwarantuje bardzo profesjonalną pomoc w najtrudniejszych życiowych przypadkach.

6
Nieruchomości we Wrocławiu / projekt domu
« dnia: 02 Luty, 2016, 13:20:48 »
Budowa własnego domu niekoniecznie musi być dużo droższa od zakupu mieszkania, a komfort życia jest jednak większy, szczególnie na terenach z dobrym dojazdem i rozwiniętą infrastrukturą, jak to jest w wielu miejscach w okolicach Wrocławia. Podstawą jest zawsze wybranie odpowiedniego projektu domu, w pełni dopasowanego zarówno do naszych wyobrażeń, jak i specyfiki działki. Istotna też jest oczywiście kwestia finansowa. Osoby szukające takiego projektu mogą się zwrócić o pomoc do wrocławskiej Pracowni Projektowej HB Studio http://hbstudio.pl/ która ma w swojej ofercie projekty gotowe, ale także można zamówić projekt indywidualny.

7
Ogłoszenia / podróże służbowe i wyjazdy dla firm
« dnia: 05 Grudzień, 2015, 16:48:43 »
Przygotowanie wyjazdu dla firm może przysporzyć wielu problemów, dlatego też warto skorzystać z pomocy agencji http://axialus.pl/pl/ofert/podroze-sluzbowe dzięki której podróże służbowe lub wyjazdy dla firm będą jedynie przyjemnością, a nie źródłem zmartwień. To przede wszystkim duża oszczędność czasu, który można przeznaczyć na inne formy działalności.

8
Ogłoszenia / wypożyczalnia samochodów Wrocław
« dnia: 05 Grudzień, 2015, 16:44:36 »
Czasami trzeba skorzystać z wynajmu samochodu, np. jak się wraca z podróży zagranicznej albo przyjeżdża do Wrocławia na spotkanie biznesowe. Wypożyczalnia samochodów we Wroclawiu http://www.carminesrent.pl/wynajem-samochodow-wroclaw-lotnisko podstawia auto na lotnisko lub dworzec i nie trzeba się martwić dojazdem oraz przemieszczaniem się po mieście. Bardzo dogodne warunki wynajmu sprawiają, że z usług wypożyczalni samochodów korzysta coraz więcej ludzi.

9
Nieruchomości we Wrocławiu / nowe mieszkania Kłodzko
« dnia: 05 Grudzień, 2015, 16:37:53 »
Mieszkania w mniejszych ośrodkach miejskich są dużo tańsze niż we Wrocławiu. Ciekawą propozycję ma http://www.kreinvest.pl/ i są to mieszkania w Kłodzku w stylowej zrekonstruowanej przedwojennej kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta. Mieszkania mają różny metraż, a sam budynek wyposażony jest w windę. Aktualne ceny promocyjne: 107,78 m2 + balkon 2,60 m2 za 485,000,00 zł, a 50,89 m2   za 183,204,00 zł.

Strony: [1]