Aktualności: Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia do dyskusji!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - GraszkaBenc

Strony: [1]
1
O wszystkim i o niczym / Odp: Ktoś z okolic Wrocławia jako adwokat?
« dnia: 02 Styczeń, 2018, 12:46:52 »
Cześć, trochę po czasie odpisuję, ale słyszałam o tej kancelarii, tym bardziej, że jeden z adwokatów jest mi znany ze słyszenia - z ciekawości sprawdziłam i widzę, że rzeczywiscie ze sobą współpracują, ma nawet swoją stronę internetową ze wszystkimi informacjami, znajdziesz je po adresem http://krzysztoporski.com/.

2
O wszystkim i o niczym / Atrakcje na wesele
« dnia: 02 Styczeń, 2018, 12:32:02 »
Co proponujecie na wesele jako dodatkowe atrakcje dla gości? Myślę nad fotobudką - podoba mi się oferta infinitesmile.pl, bo też są z Wrocławia, ale zastanawiam się nad jakimiś dodatkowymi atrakcjami. Wesele będzie spore, na ponad 100 osób, tak wiec nie chcemy, by goście się nudzili samymi tańcami ;) Co polecicie?

3
Krzyki / Odp: Wieża ciśnień
« dnia: 02 Styczeń, 2018, 12:22:02 »
Ej, a mi się wydaje, że normalnie działa restauracja ;) Ponoć przepyszne desery tam mają. Samo menu to główne mnie nie porwalo...

4
Ogłoszenia / Odp: wypożyczalnia samochodów Wrocław
« dnia: 26 Październik, 2016, 11:10:57 »
Dla osób, którym zależy na zakupie produktów do czyszczenia auto polecam skorzystanie z zasobów https://wszystkodlaprzemyslu.pl/ tej strony. Można na niej znaleźć  bardzo duży wybór preparatów. :) Kiedyś wypożyczałam auto i moje dziecko wybrudziło tapicerkę - szybką ją umyłam dzięki specjalnemu szamponowi.

Strony: [1]