Aktualności: Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia do dyskusji!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kari

Strony: [1] 2
1
O wszystkim i o niczym / wynajem samochodów
« dnia: 04 Grudzień, 2016, 15:01:16 »
Gdyby ktoś wybierał się do Wawy i potrzebował wynająć samochód, to wynajem samochodów warszawa http://wip.org.pl/ będzie dobrym wyborem ze względu na korzystne ceny, ale także warunki wynajmu.

2
O wszystkim i o niczym / Łeba noclegi
« dnia: 06 Czerwiec, 2016, 00:58:31 »
Macie już dokładne plany wakacyjne? Ja wyjeżdżam do Łeby na prawie dwa tygodnie, tak na przełomie czerwca i lipca. Znalazłam bardzo ciekawą ofertę Łeba noclegi w niskiej dość cenie, więc po prostu warto skorzystać. Tym bardziej, że Łeba jest niezwykle urokliwa.

3
O wszystkim i o niczym / hurtownia tapicerska
« dnia: 07 Kwiecień, 2016, 21:49:56 »
Meble tapicerowane wymagają od czasu do czasu renowacji. Można oddać je do tapicera, ale można także dokonać wyboru materiału obiciowego w http://hurtownia-akces.pl/ i albo spróbować nawet samodzielnie coś zmienić albo wtedy poprosić tapicera o pomoc w obszyciu.

4
O wszystkim i o niczym / serwis agd
« dnia: 07 Kwiecień, 2016, 21:46:10 »
Firma PERFEKT Serwis AGD pana Arka Migasa http://serwisagd.wroclaw.pl/ specjalizuje się w naprawie sprzętu AGD i to bez względu na markę. Zanim podejmie się naprawy, to dokonuje bezpłatnej wyceny, więc wcześniej mamy świadomość kosztów, co pozwala podjąć właściwą decyzję czy opłaca się dany sprzęt naprawiać. Bardzo rzetelnie i fachowo.

5
O wszystkim i o niczym / psycholog Wrocław
« dnia: 02 Luty, 2016, 14:35:44 »
Trudna sytuacja życiowa, strata kogoś bliskiego, utrata pracy, nadmiar stresu i jeszcze wiele innych powodów może prowadzić do depresji, obniżonej samooceny, braku motywacji do jakichkolwiek działań. Czasami trudno sobie samodzielnie poradzić i wtedy pomoc psychologa jest po prostu niezbędna. We Wrocławiu na Podwalu ma swój gabinet przyjmuje pani Dagmara Woja http://dagmarawoja.pl/ która gwarantuje bardzo profesjonalną pomoc w najtrudniejszych życiowych przypadkach.

6
Inwestycje we Wrocławiu / Odp: Najlepsze inwestycje we Wrocławiu
« dnia: 02 Luty, 2016, 14:26:46 »
To fakt, Wrocław rozwija się naprawdę dość prężnie i powstaje wiele interesujących inwestycji, nawet o dziwo hale produkcyjno-magazynowe mogą mieć ciekawą konstrukcję, jak hale Schilsner. W tej dziedzinie to wyróżniają się projekty firmy http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/ - są naprawdę przemyślane i nowoczesne architektonicznie, a jednocześnie dopasowane do otoczenia.

7
Nieruchomości we Wrocławiu / projekt domu
« dnia: 02 Luty, 2016, 13:20:48 »
Budowa własnego domu niekoniecznie musi być dużo droższa od zakupu mieszkania, a komfort życia jest jednak większy, szczególnie na terenach z dobrym dojazdem i rozwiniętą infrastrukturą, jak to jest w wielu miejscach w okolicach Wrocławia. Podstawą jest zawsze wybranie odpowiedniego projektu domu, w pełni dopasowanego zarówno do naszych wyobrażeń, jak i specyfiki działki. Istotna też jest oczywiście kwestia finansowa. Osoby szukające takiego projektu mogą się zwrócić o pomoc do wrocławskiej Pracowni Projektowej HB Studio http://hbstudio.pl/ która ma w swojej ofercie projekty gotowe, ale także można zamówić projekt indywidualny.

8
O wszystkim i o niczym / Odp: Biżuteria
« dnia: 10 Grudzień, 2015, 19:06:00 »
Wolę trochę inną biżuterię i raczej rzadko też noszę, bo mam wrażliwą skórę. Natomiast jestem pasjonatką portfeli i ciągle kupuję nowe. Ostatnio na http://www.brytyjka.pl/portfele-cat-3.html - trzeba sobie zrobić jakiś prezent na święta :)

9
Ogłoszenia / podróże służbowe i wyjazdy dla firm
« dnia: 05 Grudzień, 2015, 16:48:43 »
Przygotowanie wyjazdu dla firm może przysporzyć wielu problemów, dlatego też warto skorzystać z pomocy agencji http://axialus.pl/pl/ofert/podroze-sluzbowe dzięki której podróże służbowe lub wyjazdy dla firm będą jedynie przyjemnością, a nie źródłem zmartwień. To przede wszystkim duża oszczędność czasu, który można przeznaczyć na inne formy działalności.

10
Ogłoszenia / wypożyczalnia samochodów Wrocław
« dnia: 05 Grudzień, 2015, 16:44:36 »
Czasami trzeba skorzystać z wynajmu samochodu, np. jak się wraca z podróży zagranicznej albo przyjeżdża do Wrocławia na spotkanie biznesowe. Wypożyczalnia samochodów we Wroclawiu http://www.carminesrent.pl/wynajem-samochodow-wroclaw-lotnisko podstawia auto na lotnisko lub dworzec i nie trzeba się martwić dojazdem oraz przemieszczaniem się po mieście. Bardzo dogodne warunki wynajmu sprawiają, że z usług wypożyczalni samochodów korzysta coraz więcej ludzi.

11
Nieruchomości we Wrocławiu / nowe mieszkania Kłodzko
« dnia: 05 Grudzień, 2015, 16:37:53 »
Mieszkania w mniejszych ośrodkach miejskich są dużo tańsze niż we Wrocławiu. Ciekawą propozycję ma http://www.kreinvest.pl/ i są to mieszkania w Kłodzku w stylowej zrekonstruowanej przedwojennej kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta. Mieszkania mają różny metraż, a sam budynek wyposażony jest w windę. Aktualne ceny promocyjne: 107,78 m2 + balkon 2,60 m2 za 485,000,00 zł, a 50,89 m2   za 183,204,00 zł.

12
Fabryczna / Odp: Chirurgia estetyczna
« dnia: 17 Listopad, 2015, 22:59:40 »
Zamiast tak agresywnie, to może lepiej wcześniej skorzystać z usług http://elite-kosmetologia.pl/ i poddać się mniej inwazyjnym zabiegom...

13
Śródmieście / Odp: Sposób na bezsenność
« dnia: 17 Listopad, 2015, 22:57:52 »
Czasami to głębszy problem, a nie kwestia pościeli czy materaca. Niekiedy potrzebna jest pomoc psychologa. We Wrocku warto się udać do http://psycholog.i-wroclaw.pl/ do pani Dagmary. Bardzo miła i kompetentna osoba.

14
O wszystkim i o niczym / Odp: Czy szambo w zimie może zamarznąć??
« dnia: 17 Listopad, 2015, 22:51:21 »
Wydaje mi się, że hydraulik to powinien wiedzieć takie rzeczy, a jak jakieś wątpliwości, to warto się zwrócić do http://rost.wroclaw.pl/ i panowie na pewno rozwieją wszelkie wątpliwości.

15
Śródmieście / Odp: Pomoc drogowa
« dnia: 17 Listopad, 2015, 22:45:58 »
Ja miałam okazję korzystać z usług pomocy drogowej Big Truck http://pomocdrogowawroc.pl/firma i byłam bardzo zadowolona z poziomu usługi.

Strony: [1] 2